خدمات مونتاژ

ارائه ی خدمات مونتاژ قطعه های صنعتی و … یکی از کار هایی ایست که در شرکت لیزر پلاس انجام می شود . خدمات مونتاژ و خط تولید قطعات مختلف صنعتی و … بر اساس به روز ترین متد ها و کم ترین دخالت انسان در شرکت لیزر پلاس انجام می شود . این شرکت با به روز ترین دستگاه ها با سرعتی بالا قطعات مورد نیاز شما را در خط تولید مونتاژ می کنند .

برای انجام خدمات جوشکاری فلزات و خدمات خمکاری فلزات با همکاران ما در لیزر پلاس در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما: 02146889206   ,    09338888599    ,   آیدی اینستاگرام: laserplus_ir

این شرکت با ارائه بهترین خدمات مونتاژ به مردم و سابقه ی عالی در خصوص خط تولید و خدمات مونتاژ قطعات مورد استفاده شما در صنایع ، در مدت زمانی معین به شما بهترین و با کیفیت ترین کار را تحویل می دهند . رضایت شما از قیمت برای ما امری مهم تر است و ما در تلاشیم بهترینخدمات مونتاژ را با بهترین قیمت ها به شما ارائه کنیم .

شرکت لیزر پلاس با توجه به دستگاه های به روز و مدرنی که در خط تولید خدمات مونتاژ قطعات خود استفاده می کند ، با به صرفه ترین قیمت بهترین خدمات مونتاژ را برای شما به ارمغان میاورد و خواسته ی شما را برای ساخت قطعات مورد نظر صنعتی در خطوط تولید و مونتاژ خود فراهم می سازد.

مفهوم خدمات مونتاژ

مونتاژ کلمه ای آشنا است که شاید بار ها نام آن را شنیده باشیم ، اما همیشه برای این سوال که مونتاژ چه کمکی به صنعت و پیشرفت کشور می کند جوابی نداشته ایم ، یا شاید معنی و مفهوم مونتاژ را به خوبی درک نکرده ایم .

خط مونتاژ فرایندی برای ساخت محصولات یا قطعات صنعتی است ، بدین صورت که هر کدام از جزء های محصول یا قطعه در یک خط تولید متوالی به یک دیگر وصل می شوند و در مرحله آخر خط تولید ما به محصول نهایی خود می رسیم .

در هر ایستگاه با سر هم شدن اجزای جدید به اجزای قبلی سازه یا محصول به نهایت کار نزدیک می شود ، این امر سبب این شده تا فرایند سر هم شدن و نهایی شدن محصول بدون نیاز به حرکت نیرو های انسانی انجام شود و سرعت در کار تولید بالا رود . استفاده از خط مونتاژ در اکثر کار محصولات صورت می گیرد ، به خصوص محصولاتی پیچیده از قبیل : خط مونتاژ خودرو ، خط مونتاژ لوازم برقی ، خط تولید محصولات غذایی و …

 این خطوط برای پی در پی کردن کار تولید شکل می گیرد . نیازی به حرکت و تکان خوردن در خط مونتاژ وجود ندارد و تمامی جا به جایی ها در خط مونتاژ به وسیله ی ماشین آلات ها ی مختلف صورت می گیرد و امر تولید مواد غذایی را سرعت می بخشد .

در کار گاه های کوچک و تولیدی ها نیز کار مونتاژ کاری بدین معنا است که پس از تولید قطعات محصول این قطعات برای به هم پیوستن به یک مونتاژ کار ( کسی که قطعات را به هم متصل کنند ) نیاز دارد . در انتها می شود گفت خط مونتاژ برای نظم و سازماندهی تولید یک محصول کار آمد است و سرعت خط تولید را افزایش می دهد .

مفهوم خدمات مونتاژ

برخی خطوط تولید و خدمات مونتاژ

 • خط تولید ماشین کاری پیوسته کلاچ
 • خط تولید ماشین کاری پیوسته گیربکس
 • خط تولید مجموعه های بدنه خودرو
 • خط تولید قطعات بدنه ی خودرو
 • خط تولید سیستم کمک فنر خودرو
 • خط تولید جعبه فرمان خودرو
 • خط تولید بوستر خودرو
 • خط تولید سیلندر ترمز خودرو
 • خط تولید شاتون موتور خودرو
 • خط تولید پیستون موتور
 • خط تولید میل لنگ
 • خط تولید میل بادامک

 

همچنین میتوانید بخوانید: خدمات مونتاژ صنعتی با بهترین قیمت

برخی خطوط تولید و خدمات مونتاژ

جوشکاری چیست؟

جوشکاری یکی از روش های تولید بوده و هدف آن اتصال دائمی مواد به یک دیگر است و باید خواص اتصال با خواص ماده ی پایه یکسان باشد . جوشکاری با قوس الکتریکی یکی از روش های جوشکاری است که وجود هوا یا گاز جهت ایجاد قوس الکتریکی ضروری می باشد .

انواع جوشکاری

 1. جوشکاری MAG : همان جوش کاری با گاز کاربونیک می باشد که از دیگر گاز ها ارزان تر بوده و خاصیت حفاظتی بالا تری دارد ؛ ولی به طول قوس حساس است و باید در زمان استفاده ، طول قوس را ثابت نگه داشت . در جوشکاری فولاد معمولی هم از این گاز استفاده می شود . این روش جوش کاری نسبت به سایر روش ها به تجهیزات بیشتری نیاز دارد و باید گاز کربونیک بدون رطوبت و مرغوب باشد و قطعات هم کاملا بی رنگ باشند .
 2. جوشکاری MIG : یکی از روش های آسان برای یاد گیری مبتدیان است . برای جوشکاری قطعات نازک فلز به یکدیگر می توان از این روش بهره برد . این روش نیاز به جریان سنج یا منبع گاز ندارد و مناسب کسانی است که می خ.اهند دستگاه ارزان تر و مقرون به صرفه تر استفاده کنند .
 3. جوشکاری TIG : که بسیار متنوع است و از سخت ترین روش ها است . در این روش هم از میله ی جوشکاری و هم مشعل استفاده می شود . مناسب جوشکاری بیشتر فلزات معمولی مانند : آلومینیوم ، فولاد ، کبالت ، تیتانیوم ، آلیاژ های مس و آلیاژ های نیکل می باشد .
 4. جوشکاری استیک : که به آن جوش قوس هم می گویند ، این یک روش قدیمی است و از میله ی جوشکاری الکترود چوب استفاده می کنند.

همچنین بخوانید: خمکاری برنج چیست

معرفی دستگاه جوش خدمات مونتاژ اتوماتیک پرتو H

خط تولید می تواند به طور مداوم تیر های نوع  T و نوع H را در فرایند تولید صاف کردن ، جوشکاری و مونتاژ فولاد تکمیل کند . این دستگاه برای استفاده در محل کار و عملکرد های کم هزینه مناسب است .

عملکرد این دستگاه شامل مراحل زیر است :

مونتاژ تولید تیر  T ، جوش ، اصلاح ، مونتاژ تیر اولیه و نهایی ، جوشکاری تیر لب به لب قوس ، غوطه ور در حالت عمودی ، تغییر شکل جوشکاری تیر ، شارژ جوش برای تولید خود کار

معرفی دستگاه جوش خدمات مونتاژ اتوماتیک پرتو H

سخن پایانی

جوشکاری یکی از مهم ترین مراحل مونتاژ قطعات فلزی می باشد ، برای ساخت یک قطعه فلزی و انجام مراحل مونتاژ کاری ، جوشکاری بسیار حائز اهمیت است . لیزر پلاس با دارا بودن بهترین دستگاه های برش لیزری بالا ترین سطح خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *